Alpino Pērle piedāvā:

Piesardzības pasākumi apmeklējot Alpino Pērle

Mums rūp jūsu veselība, tadēļ turpināsim īpaši rūpēties par jums šajos krīzes apstākļos, sniedzot atbalstu veselības saglabāšanā, ārstēšanā. Šajā laikā mums ir nepieciešama arī jūsu atbildīga un saprotoša attieksme un rīcība.

• Ja Jums ir kādi no COVID-19 vīrusa akūtiem simptomiem – iesnas, klepus, paaugstināta temperatūra, vizīti atceliet un konsultējieties ar ģimenes ārstu vai neatliekamās palīdzības dienestu.

• Ja esat pēdējo 14 dienu laikā atgriezies no ārzemēm vai atradies ciešā kontaktā ar COVID-19 vīrusa pacientu, vizīte ir jāpārceļ. Klātienes konsultācijas tiks attiektas, bet variet izmantot attālinātas tiešsaites konsultācijas.

• Lūgums maksimāli izvērtēt, vai konsultācija šajā situācijā ir nepieciešama, neskaidrību gadījumā konsultējieties par vīzītes nepieciešamību zvanot pa tālruni 22322242.

Gadījumos, kad nav nepieciešama klātienes konsultācija (recepšu izrakstīšana, izmeklējumu rezultātu izvērtēšana, veselības problēmu izvērtēšanai un citu situāciju gadījumā) ir iespējas izmantot attālinātas tiešsaites komunikācijas iespējas.

• Piesakoties konsultācijai, sniedziet informāciju par vizītes nepieciešamību, lai izvērtētu vai vizītei ir akūtu nepieciešama.

• Grūtnieču vizītes tiek pilnībā nodrošinātas, bet netiek pieļauta pavadošās personas klātbūtne, lai samazinātu inficēšanās risku. Ja ir nepieciešamība, vīra klātiene var tikt nodrošināta ar tiešsaites komunikāciju.

• Lūgums ierasties uz vizīti precīzi noteiktā laikā, lai nodrošinātu maksimālu distancēšanos no citiem pacientiem.

• Ierodoties ārstu praksē stingri sekojiet reģistratūras medmāsas norādījumiem.

Sadarabības partneri
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Pieteikt
vizīti!