Jaunumi

10.07

Sastādiet savu ideālo ēdienkarti!

Tu esi tas, ko Tu ēd! ... Un pareizs uzturs mūsdienu apstākļos ir vesela...

Vairāk

15.06

Šis ir saulgriežu laiks,

Šis ir saulgriežu laiks, kad daba uzplaukusi visā krāšņumā un tuvojas savai pilnbriedai. Tad gadu...

Vairāk

ONKOLOGS

Onkologs ir speciālists, kas veic vēža saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu.
 Ārstu praksē Alpino Pērle nesteidzīgā, mierīgā gaisotnē ir iespējams saņemt konsultāciju par dažādu onkoloģisku saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu.

Biežākie simptomi, kas varētu liecināt par onkoloģiskām saslimšanām un kuru gadījumā būtu nepieciešama onkologa konsultācija, ir neizskaidrojams svara zudums, nespēks, sāpes, ādas izmaiņas, gremošanas vai rīšanas problēmas, asiņošana, izmaiņas kuņģa zarna trakta un urīnizvadceļu darbībā, sabiezējumi vai veidojumi krūtīs vai citās ķermeņa daļās, limfmezglu palielināšanās, ilgstošs klepus vai aizdusa.

Iespējami ātrāka simptomu konstatēšana un konsultēšanās ar onkologu palīdz agrāk diagnosticēt ļaundabīgo saslimšanu un līdz ar to tās ārstēšana norit veiksmīgāk.

Mūsu praksē onkologs veic dzimumzīmju patoloģisko izmaiņu diagnostiku ar dermatoskopu, kas palīdz iespējami agrāk noteikt patoloģiskās izmaiņas dzimumzīmēs.

Nepieciešamības gadījumā ir iespējams veikt krūšu, vairogdziedzera un vēdera dobuma ultrasonogrāfiju. Patoloģisku veidojumu gadījumā krūtīm ir iespējams veikt audu biopsiju, izmeklējot histoloģiski, ir iespējams noteikt to, vai process ir ļaundabīgs vai labdabīgs.

Onkologs sniegs konsultāciju un nozīmēs ārstēšanu:

  • krūts dziedzeru saslimšanu gadījumā,
  • patoloģisku ādas veidojumu un dzimumzīmju gadījumā,
  • vēdera dobuma patoloģisko veidojumu diagnostikā un ārstēšanā.

MŪSU SPECIALISTI

BENITA PROJUMA

Onkoloģe

T. 16.30-19.00

Vairāk

SADARBĪBAS PARTNERI