Alpino Pērle pakalpojumi:

Onkologs

Onkologs ir speciālists, kas veic vēža saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu. Ārstu praksē Alpino Pērle nesteidzīgā, mierīgā gaisotnē ir iespējams saņemt konsultāciju par dažādu onkoloģisku saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu.

Biežākie simptomi, kas varētu liecināt par onkoloģiskām saslimšanām un kuru gadījumā būtu nepieciešama onkologa konsultācija, ir neizskaidrojams svara zudums, nespēks, sāpes, ādas izmaiņas, gremošanas vai rīšanas problēmas, asiņošana, izmaiņas kuņģa zarna trakta un urīnizvadceļu darbībā, sabiezējumi vai veidojumi krūtīs vai citās ķermeņa daļās, limfmezglu palielināšanās, ilgstošs klepus vai aizdusa

Iespējami ātrāka simptomu konstatēšana un konsultēšanās ar onkologu palīdz agrāk diagnosticēt ļaundabīgo saslimšanu un līdz ar to tās ārstēšana norit veiksmīgāk.
Mūsu praksē onkologs veic dzimumzīmju patoloģisko izmaiņu diagnostiku ar dermatoskopu, kas palīdz iespējami agrāk noteikt patoloģiskās izmaiņas dzimumzīmēs.
Nepieciešamības gadījumā ir iespējams veikt krūšu, vairogdziedzera un vēdera dobuma
ultrasonogrāfiju. Patoloģisku veidojumu gadījumā krūtīm ir iespējams veikt audu
biopsiju, izmeklējot histoloģiski, ir iespējams noteikt to, vai process ir
ļaundabīgs vai labdabīgs.
Onkologs sniegs konsultāciju un nozīmēs ārstēšanu:

  • krūts dziedzeru saslimšanu gadījumā
  • patoloģisku ādas veidojumu un dzimumzīmju gadījumā
  • vēdera dobuma patoloģisko
Sadarabības partneri:
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Pieteikt
vizīti!