Jaunumi

10.07

Sastādiet savu ideālo ēdienkarti!

Tu esi tas, ko Tu ēd! ... Un pareizs uzturs mūsdienu apstākļos ir vesela...

Vairāk

15.06

Šis ir saulgriežu laiks,

Šis ir saulgriežu laiks, kad daba uzplaukusi visā krāšņumā un tuvojas savai pilnbriedai. Tad gadu...

Vairāk

MASĀŽA

Masāžu veidi:

  • klasiskā masāža (kombinējot dažādas ķermeņa daļas, piemēram, pēdas un apakšstilbas, abu kāju un muguras lejas daļas),
  • galvas un apkakles zonas masāža,
  • klasiskā muguras masāža ar punktu, segmentārās masāžas un banku terapijas elementiem,
  • punktu masāža,
  • ķermeņa vispārējā masāža,
  • Ajūrvēdas masāža (vispārējā, plaukstu vai pēdu masāža, kā arī Ajūrvēdas Čampi (galvas) masāža ar eļļu),
  • medus masāža mugurai,
  • Gua Sha masāža skrāpēšanas tehnikā,
  • masāža bērniem no triju gadu vecuma.

Klasiskā masāža

Tieša iedarbība uz ādu iespaido visa organisma sistēmas, tai skaitā asinsrites sistēmu, kura nodrošina vielmaiņu. Masāža noņem nogurušo nervu muskulatūras sistēmu, paaugstina muskuļu darbaspēju, novērš to asimetriju, normalizē tonusu, likvidē muskuļu atrofiju. Neņemot vērā tīri tehnisko daļu, masāža dod iespēju vienkārši baudīt pieskārienus. Pieskārieni mierina, atvieglo sāpes, kas sekmē iekšējās cilvēka enerģijas dziedināšanu. Masāža iedarbojas ne tikai fiziski, tā noņem stresu un nemieru.

Medus masāža

Krasi uzlabo asinsriti dziļos ādas slāņos.Veicina iekšējo orgānu un audu apgādi ar barības vielām. Medus atdodot bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un veicina to ātru izvadīšanu no organisma. Attīra ādu, tā kļūst zīdaina, elastīga, izlīdzinās zemādas sabiezējumi. Uzlabojas organisma stāvoklis kopumā.

Ajūrvēdas vispārējā masāža

Tulkojumā -„masāža ar eļļu”. Procedūra ietver pilnu ķermeņa masāžu. No galvas līdz kājām, izmantojot lielu daudzumu siltas eļļas, tiek stimulēta asinsrite un limfas plūsma, regulēta vielmaiņa un nostiprināta nervu sistēma un imunitāte.

Šī masāža ir spēcīgi relaksējoša, mazina stresu un depresiju, palīdz pie hroniskām sāpēm mugurā, izvada liekos taukus, harmonizē un sniedz vieglumu un veselību ķermenim.Nedrīkst veikt pie onkoloģiskām saslimšanām, pie paaugstinātas ķermeņa temperatūras, 6 mēnešus pēc operācijām, osteoporozes, ādas slimībām, sirds saslimšanām, infekcijas slimību gadījumā.

Čampi masāža

Galvas matainās daļas, roku, plecu masāža, kas noņem stresu, nomierina, ļauj relaksēties, līdzsvaro un balansē , spēcīgi atslēbina kakla, pleca muskalutūru. Aktivizē asinsriti, likvidē deguna blakusdobumu iekaisumus.

MŪSU SPECIALISTI

IEVA KRŪZE

Sertificēta masiere
Vairāk

SADARBĪBAS PARTNERI