Jaunumi

10.07

Sastādiet savu ideālo ēdienkarti!

Tu esi tas, ko Tu ēd! ... Un pareizs uzturs mūsdienu apstākļos ir vesela...

Vairāk

15.06

Šis ir saulgriežu laiks,

Šis ir saulgriežu laiks, kad daba uzplaukusi visā krāšņumā un tuvojas savai pilnbriedai. Tad gadu...

Vairāk

Bērnu ārsts

Pieņemšanas laiki

Trešdienās 

15.00-18.00

BĒRNU ĀRSTS: DR. SARMĪTE LAZDA

Ikdienas darbs Bērnu klīniskās slimnīcas Reanimācijas nodaļā.

Specializācija:

  • bērnu aprūpe no dzimšanas līdz pusaudža vecumam,
  • profilaktisko jautājumu skaidrošana,
  • vecāku apmācības un konsultācijas par gaidāmā bērniņa aprūpi.

“Bērns ir sarežģīta un unikāla sistēma, kuru veido ne tikai fiziskais ķermenis, bet arī iekšējā pasaule – par abām šīm lietām ir atbildīgi vecāki. Pediatrs ir jūsu palīgs, kas ne tikai diagnosticē slimības un nosaka nepieciešamos terapeitiskos pasākumus, bet arī ļauj izprast un pareizi vadīt bērna attīstību, lai mazulis augtu vesels un ik dienu dāvātu jums savu smaidu. Tāpēc mēs ne tikai ārstējam, bet arī daudz uzmanības veltām vecāku konsultēšanai par jebkurām bērna vajadzībām, attīstību, veselību un slimību profilaksi.

Vesels bērns – tas ir mūsu un jūsu kopējā darba rezultāts. Sadarbosimies!” 

Atsauksmes

Maija Sīle , 16.04.2012 13:04

Dr. Sarmīte Lazda ir ļoti profesionāla, tieša un sirsnīga bērnu ārste. Mans Emīls pie dakterītes sāka iet uz ikmēneša profilaktiskajām vizītēm jau no mēneša vecuma. Mēs gājām paralēli gan pie valsts ģimenes ārsta (obligātās pārbaudes), gan pie Dr. Lazdas, jo ģimenes ārsts zīdainim var veltīt +/- 15 minūtes, bet Dr. Lazda velta tik laika, cik nepieciešams, lai apskatītu bērnu un konsultētu jaunos vecākus par jebkuru tēmu par mazuli nesteidzoties. Kad piedzima Emīls, man bija tik daudz jautājumu, arī tādi, kas ar šī brīža zināšanām šķiet muļķīgi :), uz kuriem vajadzēja atbildes – un dr. Lazda vienmēr uz tiem atrada atbildes un deva padomu bērna aprūpē. Man tas bija ļoti svarīgi. Tāpat man ir drošības sajūta, ka ir ārsts, kuram var nepieciešamības gadījumā pazvanīt arī ārpus darba laika un iegūt padomu. Tagad Emīlam ir 2 ar pus gadi, iet bērnudārzā un vizītes pie Dr. Lazdas ir krietni retākas (nav nepieciešamības), bet zinu, ja būs vajadzīgs padoms, manam bērnam ir labs ārsts, kuram uzticos. Iesaku jauko dakterīti!


Agita Rātfeldere , 11.04.2012 21:34

Dakteri Sarmīti Lazdu mums ieteica ģimenes draugi. Esam ļoti apmierināti un priecīgi par mūsu sadarbību, daktere ir zinoša, ar pieredzi un ieinteresēta palīdzēt katram pacientam. Uzticos viņai un zinu ka pat ārpus darba varu piezvanīt un viņa būs gatava palīdzēt. Patīkami ir ierasties pie viņas klīnikā alpino pērle, jo tur vienmēr ir laba atmosfēra un mājīga vide!


Nadežda Purmale , 11.04.2012 13:31

Sarmīte Lazda ir profesionāla, zinoša, atsaucīga daktere, kas vienmēr ir gatava palīdzēt, un uz viņas ieteikumiem un padomiem var pilnībā paļauties. Man vienmēr ir mierīga sirds, zinot, ka manam bērnam ir šāda daktere.


Rosicki , 11.04.2012 09:02

Dakterīte S.Lazda ir vienkārši lieliska! Sadarbojamies jau gandrīz 2 gadus. Vienmēr atsaucīga, gatava atbildēt pie pirmās iespējas, kritiskās situācijās arī "ārpus standarta darba laika", un pats galvenais - visi viņas ieteikumi mums IR strādājuši! Mums visvairāk simpatizējis tas, ka viņa skatās uz situāciju individuāli, radoši, ne tikai sausi, teorētiski un pēc grāmatas burta, tādējādi patiešām atrodot vislabāko situācijas risinājumu! Uzticama, zinoša ne tikai fiziskās veselības jautājumos, bet arī mazuļa psiholoģijā,attīstībā, vidē. Un vēl viena ļoti būtiska lieta - dakterīte ir orientēta uz rezultātu un rūpīgi seko līdz, lai tas tiktu sasniegts!


Ilze Klemka , 10.04.2012 14:47

Labdien,esmu Ričards Stefans(patreiz esmu 4,5mēn. jauns)iepazinos ar dr.Lazdu 2,5mēn. vecumā bija kautkāda vaina sinīpim.Dakterīte mani apskatīja visu(kā jau pie pirmās iepazīshanās reizes)protamsarī manu savārgusho deguntiņu arī.Nomirināja mammu, pastāstīja,kāda ārstēshana ir vajadzīga,ka viss būs labi un,ka Es esot baigi forsh.Savukārt mēs ar mammu nodomājām,ka daktere ir dikti forsha un zinosha un mēs nāksim vēl.
Iesaku mammām savus mazuļus un lielos mīļumus vest pie jaukās un zinoshās dakterītes Sarmītes!
Ar cieņu, Ričards:))


*
*
*

* - obligātie lauki

SADARBĪBAS PARTNERI